0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،مرحله حذفی
Olympique Lyonnais
-
-
یوونتوس
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
رئال مادرید
-
-
منچستر سیتی
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs لیگ اروپا ، مرحله حذفی
اسپورتینگ براگا
-
-
Glasgow Rangers
Finished
۲۰:۳۰
  England چمپیونشیپ
فولام
-
-
Swansea City
inprogress
۲۳:۱۵
میدلبراوگ
-
-
لیدز یونایتد
inprogress
۲۳:۱۵
شفیلد وندزدی
-
-
Charlton Athletic
inprogress
۲۳:۱۵
Blackburn Rovers
-
-
Stoke City
inprogress
۲۳:۱۵
هال سیتی
-
-
بارنزلی
inprogress
۲۳:۱۵
میلوال
-
-
بیرمنگام
inprogress
۲۳:۱۵
ریدینگ
-
-
Wigan Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Serbia سوپر لیگ
پارتیزان بالگرده
-
-
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
FK Indjija
-
-
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۶:۳۰
ماکوا ساباک
-
-
FK Tsc Backa Topola
Finished
۲۰:۳۰
FK Cukaricki
-
-
وزدوواک
Finished
۲۰:۳۰
وجودینا
-
-
رادنیکی نیس
Finished
۲۰:۳۰
اسپارتاک زدرپسوا کرو
۳
۱
لادوست لوسانی
Finished
۱۵:۳۰
راد بوگراد
-
-
جاوورماتیس
Finished
۲۰:۳۰
ناپرداک
-
-
رادنیک سوردولیسا
Finished
۲۰:۳۰
  Italy سری سی ، یخش سی
مونوپولی
-
-
FC Rieti
inprogress
۲۳:۱۵
بیسکیگلی
-
-
AS Viterbese Castrense
Finished
۲۱:۰۰
AS Avellino 1912
-
-
پاگانیس کالسیو 1926
Finished
۱۷:۳۰
US Vibonese Calcio
-
-
ویرتوس فرانساویلا کالسیو
Finished
۱۹:۰۰
کاتانزارو
-
-
اسپورتیوا رجینا
inprogress
۲۳:۱۵
AZ Picerno
-
-
کالسیو کاتانیا
Finished
۱۷:۳۰
Ternana Calcio
-
-
SSC Bari
inprogress
۲۳:۱۵
سیکولا لئونزیو
-
-
کاسرتانا
Finished
۱۷:۳۰
ترامو کالسیو
-
-
Potenza Calcio
Finished
۲۱:۰۰
Cavese 1919
-
-
رنده
Finished
۲۱:۰۰
  International Youth بازی دوستانه زیر 19سال
اسپانیا
۱
۱
دانمارک
Finished
۱۴:۰۰
  International Clubs CONCACAF Champions League, Knockout stage
Atlanta United FC
۳
۰
موتاگوا
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul
۴
۰
پورتمور یونایتد
Finished
۰۶:۴۵
  Spain Amateur دسته سوم ، گروه 11
CA Antoniano
-
-
سان روکو لپه
inprogress
۲۲:۰۰
  Chile دسته دوم
سانتیاگو مورنینگ
۰
۱
کوبرلوا کالاما
Finished
۰۰:۳۰
رنجرز
۲
۲
یونیون سن فیلیپه
Finished
۰۳:۰۰
  International بازی های دوستانه بین المللی
بلغارستان
-
-
بلاروس
Finished
۱۸:۳۰
نیکاراگوئه
۰
۰
پاناما
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Cup, Women
FC Barcelona
-
-
RC Deportivo La Coruna
inprogress
۲۱:۳۰
  International Clubs Copa Sudamericana
Goias EC GO
۰
۱
سول د آمریکا
Finished
۰۴:۰۰
اسپورت اوانکایو
۰
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۴:۰۰
Club River Plate Asuncion
۱
۳
دپورتیوو کالی
Finished
۰۴:۰۰
CA River Plate (URU)
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۱:۴۵
  England Amateur Isthmian League, Premier Division
Kingstonian
-
-
Corinthian Casuals
inprogress
۲۳:۱۵
Lewes FC
-
-
Bognor Regis Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
  International Clubs جام کنفدراسیون فوتبال آسیا، گروه اچ
PSM Makassar
۳
۱
شان یونایتد
Finished
۱۲:۰۰
Kaya Fc-Iloilo
۰
۰
تامپینس
Finished
۱۴:۳۰
  India دسته دوم،آی-لیگ
Punjab Fc Reserves
۰
۱
جمشید پور
Finished
۱۲:۰۰
  Cyprus جام حذفی قبرس
نیا سالامینا فاماگوستا
-
-
آنورتوسیس فاماگوستا
Finished
۱۸:۳۰
اتینکوس اکناس
۲
۰
اپولون لیماسول
Finished
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Capitalinos
-
-
CD Mictlan
Finished
۲۰:۳۰
Aurora FC
-
-
Deportivo Catocha
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia لیگ پروا
سلیه
-
-
NK Bravo
Finished
۲۰:۳۰
NK Tabor Sezana
-
-
دمزال
Finished
۱۷:۰۰
NS Mura
-
-
ماربر پیو لاسکو
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico بخش سگوندا
اسپورتینگ کانامی
۱
۱
Pioneros de Cancun
Finished
۰۲:۳۰
اسپورتینگ کانامی
-
-
اینتر پلیا دل کارمن
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
کا اس وی انکربروت مونتلا
-
-
Usv Eichgraben
Finished
۲۱:۳۰
Hue FC
۲
۱
Pho Hien FC
Finished
۱۱:۳۰
بلشینا بوبرویسک
۰
۱
گومل
Finished
۱۴:۳۰
سارپسبورگ
-
-
تورنتو مسکو
Finished
۱۸:۳۰
پروگرسول 1994 اسپارتاک
۲
۱
FCM Alexandria
Finished
۱۲:۳۰
کفوم اوسلو
۲
۲
هام-کام
Finished
۱۵:۳۰
FC Guria Lanchkhuti
۳
۵
FC Shukura Kobuleti
Finished
۱۳:۳۰
کا اس روچ رادیونکو
-
-
Lks Orzel Psary Babianice
Finished
۲۰:۳۰
هاممر سپوگ
-
-
Ig Bonen
Finished
۲۱:۳۰
پوپراد
-
-
اودوا لیپانی
Finished
۱۷:۳۰
Fc Moenchhof
-
-
Asv Nickelsdorf
Finished
۲۱:۳۰
کریوی زیح
-
-
لوزوواتکا
Finished
۱۹:۳۰
پریدنیسترویا ایوانو فرانکیوسک
۲
۰
نیوا ترنوپیل
Finished
۱۴:۳۰
فلورا تالین
۲
۲
سوگندال
Finished
۱۴:۳۰
بانانتس یروان
۰
۲
آلاشکرت
Finished
۱۵:۳۰
آروستار باکائو
-
-
استینتا میروسلاوا
Finished
۱۶:۳۰
ACS Inainte Modelu
-
-
داکیا اونیرا برالیا
Finished
۱۶:۳۰
آگرو ماگدالینووکا
-
-
ولچانسک
Finished
۱۶:۳۰
زلزنیکار پانسوو
-
-
کرونا زوزدا مالی موکری لوگ
Finished
۱۷:۰۰
FK Novi Sad
-
-
پیوارا کلاروو
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ks Silesia Miechowice
-
-
Sokol Orzech
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ملادوست زدرالووی
-
-
Nk Bsk Brezovac
Finished
۱۸:۳۰
Fc Orel Tsarichanka
-
-
Fc Legionary Dnipro
Finished
۲۰:۰۰
USV Weindorf St. Anna am Aigen
-
-
فلدباخ
Finished
۲۰:۳۰
هودونین
-
-
FK Mutenice
Finished
۲۰:۳۰
پودلیسیانکا کاتوویک
-
-
گورنیک زابژه 2
Finished
۲۱:۳۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
GKS Katowice II
Finished
۲۱:۳۰
TSV Grunwald
-
-
FC Hertha Munich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Uruguay دسته برتر، اپرتورا
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
-
-
ترقوه
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs جام لیبرتادورز، صعود
اتلتیکو توکومان
۱
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۰۰
  Thailand تاهی لیگ 1
چونبوری
۳
۱
ناخون راتچاسیما
Finished
۱۴:۱۵
پاتایا یونایتد
-
-
بانگکوک یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
بانگکوک گلس
۳
۰
پلیس تیرو
Finished
۱۵:۳۰
سوخوتای
۱
۲
پورت
Finished
۱۵:۳۰
راتچابوری
۴
۳
بوریرام یونایتد
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
-
-
موانگ تانگ یونایتد
Finished
۱۶:۳۰
سوفان بوری
-
-
پراچوپ
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Germany Amateur اوبرلیگ نیدرهین
هیلدن
-
-
اسپورت فروند بامبرگ
inprogress
۲۲:۰۰
  Turkey لیگ
آلتینوردو
-
-
باشکشهیر بلدیه اسپور
Finished
۱۷:۰۰
Akhisar Belediyespor
-
-
گیرسونسپور
Finished
۱۷:۰۰
آدانا اسپور
-
-
عمرانیه اسپور
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste
سیارا
-
-
بوتافوگو
inprogress
۲۳:۳۰
  Greece جام EPSANA (منطقه آتلانتیک شرقی)
مارکو
-
-
پالینیاکوس
Finished
۱۶:۳۰
استیر واریس
-
-
کرِی ٱنری
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL Cup
روتور وولگوگراد
۲
۰
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۴:۱۵
فیکل ورونژ
-
-
SKA Rostov
Finished
۱۹:۴۵
  Uganda لیگ برتر
پلیس
-
-
کی سی سی
Finished
۱۶:۳۰
امبارارا سیتی
-
-
بول
Finished
۱۷:۰۰
وایپرس
-
-
مارونز
Finished
۱۷:۰۰
  Qatar لیگ قطرگاز
AL-Kharitiyat
-
-
Al Bidda Sc
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil جام حذفی
EC XV De Novembro SP
-
-
ژوونتود ار اس
inprogress
۲۳:۰۰
  Slovenia لیگ ملادینسکا اسلوونی
کوپر
-
-
ماریبور برانیکی
Finished
۱۹:۳۰
  Spain دسته افتخار جوانان - گروه 4
Castilleja CF
-
-
Granada Cf
Finished
۲۱:۰۰
  England Amateur لیگ ملی جنوب
هاوانت و واترلوویل
-
-
اسلوئوگ توون
inprogress
۲۳:۱۵
  Bulgaria لیگ سه جنوب غرب
ریلسکی اسپورتیست ساموکوف
۳
۰
FC Perun Kresna
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland لیگ ۲
Brechin City
-
-
Queens Park FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
لیستروم کوینر
-
-
کولبوتن
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina اردوگاه رزرو اول بخش ب ملی
دفنسورس د بلگرانو
۰
۱
تایگر
Finished
۱۵:۳۰
دپورتیوو مورون رس
-
-
آل بویز
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
نیوا چیکاگو ریس
-
-
باراکاس سنترال رزرو
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
کلوب آلماگرو
-
-
دپورتیوو ریسترا
inprogress
۲۳:۳۰
کویلمس
-
-
تمپرلی ریسرو
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
کلوب آتلتیکو پلاتنس رسرو
-
-
فرو کاریل اوست
inprogress
۲۳:۳۰
  Colombia دسته دوم ، اپرتورا
لونس
۴
۰
CD Atletico Huila
Finished
۰۴:۱۰
  Japan جام جی لیگ گروهC
سانفریس هیروشیما
-
-
کنسادول ساپورو
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
ساگان توسو
-
-
Yokohama FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Japan جام جی لیگ گروهD
Oita Trinita
-
-
گامبا اوزاکو
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
شونان بلمار
-
-
کاشیوا ریسول
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Japan جام جی لیگ گروهA
ناگویا گرامپوس
-
-
شیمیزو اس-پالس
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Japan جام جی لیگ گروهB
وگالتا سندای
-
-
سرزو اوزاکا
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
-
-
ماتسوموتو یاماگا
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Thailand تاهی لیگ 2
ساموت شاخون
-
-
Navy Football Club
Finished
۱۴:۱۵
ناخون پاتوم
-
-
Grand Andaman Ranong United FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
US Pianese
-
-
Calcio Lecco 1912
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Aurora Pro Patria 1919
-
-
اولبیا کالسیو
Cancelled
۱۸:۳۰
Como 1907
-
-
آلساندریا کالسیو
Cancelled
۲۱:۰۰
US Pergolettese 1932
-
-
کارارو کالسیو
Cancelled
۲۱:۰۰
AC Gozzano
-
-
رناته
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
آلبینولف
-
-
مونزا
Cancelled
۲۳:۱۵
پیستویز
-
-
سیتا دی پونتدرا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
آرزو
-
-
روبور سینا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Mexico لیگ زیر ۲۰ سال، اپرتورا
اطلس
-
-
مونتری
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
سودتیرول
-
-
فرالپی سالو
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rimini FC 1912
-
-
فانو
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
مودینا
-
-
FC Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
سانبندتس کلسیو
-
-
Cesena FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Carpi FC 1909
-
-
گوبیو 1910
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SSD Vis Pesaro 1898
-
-
Virtus Vecomp Verona
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Imolese Calcio
-
-
فرمانا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
راونا کالسیو
-
-
Calcio Padova
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ویکنزا کالسیو
-
-
پیاچنزا ۱۹۱۹
Cancelled
۲۳:۱۵
تریستینا کالسیو
-
-
Reggio Audace FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال شرق
واکر نوردهایسن
-
-
بابلزبرگ
Cancelled
۲۱:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال
آلتونا
-
-
هانوفر 96
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ireland لیگ برتر فوتبال لینستر
Portlaoise AFC
-
-
Inchicore Athletic FC
inprogress
۲۳:۱۵
مالاهید یونایتد
-
-
پورتمارنوک
inprogress
۲۳:۱۵
  Ireland جام فوتبال لینستر
لیففیس پارسه
-
-
Lucan United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید